Faniberia – najlepsze książki dla dzieci 3-7 lat z elementami języka hiszpańskiego

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.”

Antoine De Saint-Exupery „Mały Książę”

AGNIESZKA WADAS

Jako dziecko energiczna, wygadana, rozbiegana, przez co narażała na szwank nerwy swoich rodziców a czasami nawet….swoje zdrowie. Chętnie brała udział w konkursach recytatorskich, zwłaszcza z gwary śląskiej. Pamięta wszystkie wierszyki, a dziś tworzy własne polsko-hiszpańskie wiersze.

Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała także na Uniwersytecie w Walencji, w Salamance i na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Prywatnie mama trójki dzieci, które nieustannie ją inspirują, dzięki którym uczy się i ponownie odkrywa w sobie radość i ciekawość dziecka.

W ciągłym ruchu; biega za dziećmi, biega bo lubi i goni marzenia.

Podobno przeciwieństwa się przyciągają, więc pewnie jako dzieci równie mocno by się zaprzyjaźniły.

JOANNA DOBRZAŃSKA

Cicha, spokojna, zawsze chadzała własnymi ścieżkami, najczęściej prowadzącymi do artystycznego świata. Malować zaczęła szybko. Odkąd pamięta uczestniczyła we wszystkich zajęciach i konkursach plastycznych.

Swojej drogi szukała długo. Najpierw studiując informatykę na Uniwersytecie Ekonomicznym, by po jej ukończeniu odnaleźć siebie na studiach podyplomowych z grafiki komputerowej w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.

Jako Kredka Design projektuje, maluje i daje upust swoim pasjom twórczym.

Zawsze znajdzie czas dla rodziny i przyjaciół. Kocha herbatę w każdej postaci, akwarele i stare bajki dla dzieci.

Scroll to Top